Początek czerwca upłynął w gminie Stare Miasto pod znakiem sportowej rywalizacji, aktywności fizycznej i doskonałej zabawy. W ramach Gminnego Dnia Sportu swoje święto miały przedszkolaki oraz uczniowie klas I–III, którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w licznych konkurencjach ruchowych.
Uroczysty finał odbył się w Przedszkolu Samorządowym, gdzie zastępca wójta Janusz Frysiak, skarbnik gminy Jolanta Sobczak oraz kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Joanna Janiak-Zembrzycka wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale.
Przed młodymi sportowcami jeszcze kolejne emocje – uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych zmierzą się w ramach Gminnego Dnia Sportu po wakacjach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze