Reklama

Policjant z Konina podbił Międzynarodowy Puchar Polski. Zdobył aż trzy złote medale!

Policjant z Konina podbił Międzynarodowy Puchar Polski. Zdobył aż trzy złote medale!

To był wyjątkowo udany występ dla przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Podczas Międzynarodowego Pucharu Polski IMAF Polska, który odbył się 20 czerwca w Inowrocławiu, koniński funkcjonariusz potwierdził swoją wysoką klasę sportową, zdobywając aż trzy złote medale w różnych konkurencjach ju-jitsu.

Zawody zgromadziły zawodników z wielu klubów z całej Polski oraz uczestników reprezentujących różne style sztuk walki. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a o zwycięstwie często decydowały detale, doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie techniczne.

Reklama

Reprezentant Konina nie pozostawił jednak rywalom większych szans. Pierwszy złoty medal wywalczył w konkurencji kata parami, startując wspólnie ze swoim synem. Kolejne dwa krążki zdobył w konkurencjach ju-jitsu fighting oraz ju-jitsu grappling, pokazując wszechstronność, doskonałą kondycję oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno na macie, jak i podczas pracy szkoleniowej.

Sukces indywidualny nie był jedynym powodem do dumy. Klub sportowy, z którym związany jest od ponad dwóch dekad jako trener i lider, również osiągnął znakomity wynik. Drużyna zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów, potwierdzając wysoki poziom szkolenia oraz skuteczność pracy z młodymi zawodnikami.

Reklama

To kolejny przykład pokazujący, że policjanci nie tylko dbają o bezpieczeństwo mieszkańców regionu, ale również z powodzeniem realizują swoje pasje sportowe i promują aktywny styl życia. Sukces odniesiony podczas Międzynarodowego Pucharu Polski jest efektem wielu lat ciężkiej pracy, systematycznych treningów oraz zaangażowania w rozwój sportów walki.

Mieszkańcy Konina mogą być dumni z osiągnięć swojego funkcjonariusza, który swoją postawą udowadnia, że determinacja, dyscyplina i konsekwencja prowadzą do sukcesów zarówno w służbie, jak i na arenach sportowych.

Reklama

Zdobycie trzech złotych medali podczas prestiżowych zawodów w Inowrocławiu z pewnością zapisze się jako jeden z najważniejszych sukcesów sportowych konińskiego środowiska ju-jitsu w 2026 roku.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 12:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości